نسل جدید ارتودنسی نامرئی

با بکار گیری الاینر شفاف

وسایل ارتودنسی

دستگاه های ارتودنسی

براکت ارتودنسی چیست؟ انواع آن کدام‌اند؟ مزایا و معایب هر یک از انواع آن چیست؟ براکت‌ها چه کاربردهایی دارند؟ عملکزد آنها چگونه است؟ چگونه تنظیم می‌شوند؟ آیا نصب آنها درد دارد؟ چگونه می‌توان درد پس از نصب آنها را کاهش داد؟ مطالعه این مطلب پاسخ تمام این سوالات و سایر اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار خواهد داد. با ما همراه باشید.

کش ارتودنسی چیست؟ این وسیله در درمان ارتودنسی با چه مزایا و معایبی همراه است؟ برای چه شرایطی لازم است تا متخصص ارتودنسی از کش ارتودنسی در درمان استفاده کند؟ آیا تمام بیماران نیاز به استفاده از کش ارتودنسی دارند؟ انواع آن کدام اند؟ در این مطلب با دکتر هادی صادق همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

فیس ماسک ارتودنسی چیست و این دستگاه برای چه کسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ مزایا و معایب این دستگاه کدام اند؟ در زمان استفاده از این دستگاه چه نکاتی باید در نظر گرفته شوند؟ در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ سوالات خود را در خصوص فیس ماسک ارتودنسی مطالعه کنید.

موم ارتودنسی چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ نحوه استفاده از موم ارتودنسی چگونه است؟ آیا بلعیدن موم ارتودنسی خطرناک است؟ در این مطلب مختصر و مفید با دکتر پژمان هادی صادق همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید.

تماس سریع

02122041157

خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی پارک ملت، کوچه شناسا، پلاک7، طبقه 3